Listopad 2011

Máte rádi čtvrtletní písemky? Já je MILUJUUU!!!

22. listopadu 2011 v 14:10 | Hanula Legátová |  Ostatní:)
Že bych začala tím, čím teď většina mých vět začíná? No tak jo.. ACHJO..
Ve snaze vyhledat na netu jakýkoli aspoň trochu použitelný úryvek z Jozovy Hanule jsem se dostala opět zpátky ke svým komentářům na různých forech a diskuzích, kde směle tvrdím, že Želary jsou to nejlepší, co mě potkalo, jak mě strašně ovlivnili a podobně.. Taky jsem se podívala na trailer z filmu a ač je to snad nemožné, tak jsem měla zase slzy na krajíčku.. Stejně to dopadne tak, že si ty Želary ještě dneska pustím, aniž bych se učila na tu pitomou čtvrtletku..
Pak jsem taky přemýšlela nad tím, že jsem vlastně chtěla najít takového Jozu, ale došlo mi, že jsem našla něco stokrát lepšího.. Když mě to tedy zrovna nesere.. ( Promiňte ta silná slova..)
Mám ráda svoje amoky, protože mě tak strašně lechtají, že se musím smát.. A tak lechtám i Míšu, aby se taky smál.. Nesnáší to.. Kdo jsem?..Všechno se musí zkusit, abyste věděli, jaké to je.. třeba když poprvé o někom říkáte, že je to miláček.. Zkoušela jsem to několikrát a pořád mi to příjde stejně divné a absurdní.. Ale tebe mám na světě nejradši, ťunťo, víš? :)

Miluju tyhle kreativní nálady před nějákou důležitou písemkou.. To když se vyřádím, tak je mi hned líp..