Hlášky z SG1

24. června 2008 v 12:48 | MacS
Byla jsem na svém starém blogu a co jsem neobjevila...bude to asi první a poslední článek do té doby, než mi zase půjde blog...tak si je užijte:)
Hammond "Plukovník Čechov si myslí, že k SG-1 by měl být jako výraz našeho spojeného úsilí přidělen ruský důstojník." O'Neill: "Jen přes mou mrtvolu, pane." Hammond: "Plukovníku?!" O'Neill: "Promiňte, řekl jsem to nahlas?" --------------------------------------------------------------------------------
O'Neill: "Ahoj. Jak to, že nejste dole se zbytkem těch šprtů? Ne, že byste... byla šprt... no vlastně jste, ale v dobrém slova smyslu." Carterová: "Nemohla bych tam přemýšlet. Všichni mají pocit, že znám odpověď." O'Neill: "No, vždycky z vás vypadne nějaká zhůvěřilost, která nám..." (Sam se na něj významně podívá) ... "Nápad! Chtěl jsem říct nápad."
O'Neill: "Ačkoli u mě svítí svíčka, nejsem doma."
Jonas: "Myslíte, že mám vidiny?" O'Neill: "Ne! Ne, jen... je možné, že jste viděl něco, co nebylo tak úplně... ano, myslím, že je máte."
Maybourne: "Zabijete mě?" O'Neill: "Vyspím se na to."
Carterová: "Jsme z planety zvané Země." Pender: "Tu neznám." Carterová: "Je..." O'Neill (přeruší ji): "...hezká. Je hezká."
Hammond: "Ale dokud doktorka Fraiserová nedoporučí něco jiného, nařizuji vám se šetřit." Carterová: "Šetřit?!" O'Neill: "Jo, jste trochu nervózní." Carterová: "Nervózní? Já nejsem nervózní... nebo ano? Kdy jste si toho všiml?" O'Neill: "Hned, když jsem vás poznal." Carterová: "Vždycky jsem se považovala za velice cílevědomou." O'Neill: "Příliš usilovně pracujete. Zhroutíte se z toho." Carterová: "Já nemám jinak co dělat, pane." O'Neill: "Najděte si něco. Hrajte... golf. Pouštějte draka, upleťte něco."
Jackson: "Jestli prošli bránou před útokem na základnu, mohli by tam být." Carterová: "Pochybuji, že by tak dlouho přežili. Průměrná teplota na povrchu té planety je 57 stupňů Celsia ve stínu." O'Neill: "Ve stínu? Tam nějaký byl?"
Carterová: "Máme problém, pane." O'Neill: "Máme spoustu problémů. Můžete být konkrétnější?"
O'Neill: "Rád vám podám hlášení, ale napřed se sám ohlásím v příjemné horké sprše." Hammond: "Povoluji vám vysprchovat se. Vlastně trvám na tom, plukovníku." O'Neill: "Páchnu?" Jackson: "Já nic takovýho neřek'!"
O'Neill: "Řeknu ti, Teal'cu, že jestli brzy nezjistíme, jak z toho ven, tak se zcvoknu. Zcvoknu... To znamená přijít o rozum. Zbláznit se. Zešílet. Zmagořit. Přestat se ovládat. Mít o kolečko víc. Plácat pátý přes devátý. Zblbnout!!!"
O'Neill: (při golfu skrz bránu) "Jak daleko je vlastně Alaris?" Teal'c: "Několik miliard mil, O'Neille." O'Neill: "To musí být rekord!"
Kinsey: "Jak se opovažujete mávat mi tady zbraní!" O'Neill: "Nemávám, mířím."
Carterová: "Jak to, že ještě žijete?" Aris: "To chce talent." O'Neill: "Právě... jak to, že ještě žijete?"
O'Neill: "Tak co, Lairo, kdy ta velká šou začne?" Laira: "Už brzy. Buď trpělivý." O'Neill: "Jsem trpělivý. To je má silná stránka. Kdy to začne?"
O'Neill: "Á, už to chápu, další vědec. Generále, co je to?" Carterová: "Teoretická astrofyzička." O'Neill: "To...znamená...?" Hammond: "To znamená, že je chytřejší než vy, plukovníku. Zvláště ve věcech brány."
O'Neill: "Poslyšte, musím se na něco zeptat. Není to pro mě lehké." Kawalsky: "Jsme přátelé." O'Neill: "Jestli to nepřežijete...můžu si vzít vaše stereo?"
O'Neill: "Vítejte zpátky! Rád vás zase vidím. Nebojte se. Kromě problémů s prostatou, který nebudeme rozebírat, to celkem jde."
O'Neill: (poté, co zjistí, že Thor je hologram) "Teal'cu, dovolali jsme se na záznamník."
Teal'c: "O'Neille, připrav se..." (loď sebou prudce škubne, když začne brzdit, O'Neill přeletí místnost a rozplácne se o stěnu) "...prudké zpomalení." O'Neill: "Díky, Teal'cu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MacS MacS | Web | 24. června 2008 v 12:53 | Reagovat

Omlouvám se, že je to takhle na sobě...rozdělovala jsem to dvakrát, ale pokaždé se to vrátilo do této formy...

2 Ivet Ivet | 26. června 2008 v 16:02 | Reagovat

ó ano, SG-1 Jack O´Neill a jeho perličky :-)Neměl chybu, bez něj to už nebylo ono... :-(

3 MacS MacS | Web | 26. června 2008 v 18:42 | Reagovat

Přesně tak...já se na SG kvůli němu dívala...pak už to bylo trochu slabší, ikdyž Vala také nebyla k zahození...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama