Červen 2008

Návrat

26. června 2008 v 19:07 | MacS
Seděla v letadle přistávajícím na mezinárodním letišti ve Vegas. Jela na pohřeb jednomu ze svých nejlepších kamarádů a kolegů. Warrickovi.
Bylo kolem 10 večer, když v jejím malém bytě v San Francisku zazvonil telefon. Volal Gil. Od té doby, co odjela byli v kontaktu. V jejich vztahu se nic nezměnilo. Dohodli se, že až se vrátí, pokud vůbec někdy, všechno bude jako dřív. Nakonec, ona ho přece milovala a on ji také. Tenhle hovor byl jiný. Grissom mluvil málo, měl smutný hlas. Po 2 minutách mlčení ji to oznámil. Zasáhlo jí to, jako dobře mířený míček. Přímo do srdce. Nastoupila do prvního letadla do Las Vegas.
Čekal na ní v letištní hale. Stýskalo se mu. Už nikdy ji nikam nechtěl pustit a ona to věděla. Sama tušila, že se do Vegas vrací navždycky. Kdysi slyšela, že domov je tam, kde je srdce, které ji miluje. Její domov byl u Gila.
Zahlédl ji. Pak se mu na chvíli ztratila. Když ji uviděl znovu mávala na něj a běžela k němu. Vzal jí do náruče a zatočil se s ní. Pak jí dal zpět na zem a políbil ji. "Chyběla jsi mi. Strašně moc jsi mi chyběla." V očích se jí objevili slzy. Jemně je stíral palcem. Usmála se. "Miluju tě."
Konečně byla doma.
Berte to jako malý dárek k vysvědčení a omluvte tolik romantiky.

Fotky z cyklistického kursu:)

24. června 2008 v 16:47 | MacS |  Já a blog
tak jsme vyjeli jeden obrovský kopec a je to po 50 km první zastávka...

Casing Cars

24. června 2008 v 16:21 | MacS
Tak tady je to slíbené video Chirurgů:), což znamená, že mi konečně jde blog:)

Hlášky z SG1

24. června 2008 v 12:48 | MacS
Byla jsem na svém starém blogu a co jsem neobjevila...bude to asi první a poslední článek do té doby, než mi zase půjde blog...tak si je užijte:)
Hammond "Plukovník Čechov si myslí, že k SG-1 by měl být jako výraz našeho spojeného úsilí přidělen ruský důstojník." O'Neill: "Jen přes mou mrtvolu, pane." Hammond: "Plukovníku?!" O'Neill: "Promiňte, řekl jsem to nahlas?" --------------------------------------------------------------------------------
O'Neill: "Ahoj. Jak to, že nejste dole se zbytkem těch šprtů? Ne, že byste... byla šprt... no vlastně jste, ale v dobrém slova smyslu." Carterová: "Nemohla bych tam přemýšlet. Všichni mají pocit, že znám odpověď." O'Neill: "No, vždycky z vás vypadne nějaká zhůvěřilost, která nám..." (Sam se na něj významně podívá) ... "Nápad! Chtěl jsem říct nápad."
O'Neill: "Ačkoli u mě svítí svíčka, nejsem doma."
Jonas: "Myslíte, že mám vidiny?" O'Neill: "Ne! Ne, jen... je možné, že jste viděl něco, co nebylo tak úplně... ano, myslím, že je máte."
Maybourne: "Zabijete mě?" O'Neill: "Vyspím se na to."
Carterová: "Jsme z planety zvané Země." Pender: "Tu neznám." Carterová: "Je..." O'Neill (přeruší ji): "...hezká. Je hezká."
Hammond: "Ale dokud doktorka Fraiserová nedoporučí něco jiného, nařizuji vám se šetřit." Carterová: "Šetřit?!" O'Neill: "Jo, jste trochu nervózní." Carterová: "Nervózní? Já nejsem nervózní... nebo ano? Kdy jste si toho všiml?" O'Neill: "Hned, když jsem vás poznal." Carterová: "Vždycky jsem se považovala za velice cílevědomou." O'Neill: "Příliš usilovně pracujete. Zhroutíte se z toho." Carterová: "Já nemám jinak co dělat, pane." O'Neill: "Najděte si něco. Hrajte... golf. Pouštějte draka, upleťte něco."
Jackson: "Jestli prošli bránou před útokem na základnu, mohli by tam být." Carterová: "Pochybuji, že by tak dlouho přežili. Průměrná teplota na povrchu té planety je 57 stupňů Celsia ve stínu." O'Neill: "Ve stínu? Tam nějaký byl?"
Carterová: "Máme problém, pane." O'Neill: "Máme spoustu problémů. Můžete být konkrétnější?"
O'Neill: "Rád vám podám hlášení, ale napřed se sám ohlásím v příjemné horké sprše." Hammond: "Povoluji vám vysprchovat se. Vlastně trvám na tom, plukovníku." O'Neill: "Páchnu?" Jackson: "Já nic takovýho neřek'!"
O'Neill: "Řeknu ti, Teal'cu, že jestli brzy nezjistíme, jak z toho ven, tak se zcvoknu. Zcvoknu... To znamená přijít o rozum. Zbláznit se. Zešílet. Zmagořit. Přestat se ovládat. Mít o kolečko víc. Plácat pátý přes devátý. Zblbnout!!!"
O'Neill: (při golfu skrz bránu) "Jak daleko je vlastně Alaris?" Teal'c: "Několik miliard mil, O'Neille." O'Neill: "To musí být rekord!"
Kinsey: "Jak se opovažujete mávat mi tady zbraní!" O'Neill: "Nemávám, mířím."
Carterová: "Jak to, že ještě žijete?" Aris: "To chce talent." O'Neill: "Právě... jak to, že ještě žijete?"
O'Neill: "Tak co, Lairo, kdy ta velká šou začne?" Laira: "Už brzy. Buď trpělivý." O'Neill: "Jsem trpělivý. To je má silná stránka. Kdy to začne?"
O'Neill: "Á, už to chápu, další vědec. Generále, co je to?" Carterová: "Teoretická astrofyzička." O'Neill: "To...znamená...?" Hammond: "To znamená, že je chytřejší než vy, plukovníku. Zvláště ve věcech brány."
O'Neill: "Poslyšte, musím se na něco zeptat. Není to pro mě lehké." Kawalsky: "Jsme přátelé." O'Neill: "Jestli to nepřežijete...můžu si vzít vaše stereo?"
O'Neill: "Vítejte zpátky! Rád vás zase vidím. Nebojte se. Kromě problémů s prostatou, který nebudeme rozebírat, to celkem jde."
O'Neill: (poté, co zjistí, že Thor je hologram) "Teal'cu, dovolali jsme se na záznamník."
Teal'c: "O'Neille, připrav se..." (loď sebou prudce škubne, když začne brzdit, O'Neill přeletí místnost a rozplácne se o stěnu) "...prudké zpomalení." O'Neill: "Díky, Teal'cu."

Jeden problém...

14. června 2008 v 14:28 | MacS |  Já a blog
Taky vám sem nejdou dávat videa ani odkazy? Nevíte někdo co s tím? Chtěla jsem vám sem dát video z Chirurgů, ale vůbec to nejde...

Nejlepší video

14. června 2008 v 14:25 | MacS
Casing Cars

Změna je život:)

14. června 2008 v 13:59 | MacS |  Já a blog
Jak řekla týnka a já jsem tedy odhodila svou dosavadní lenost a změnila desing...snad se vám Chirurgové líbí, protože já jsem se do nich docela zbláznila:)tak co na to řikáte?

Ahoj...

14. června 2008 v 13:38 | MacS |  Já a blog
Omlouvám se všem SB, že nechodím na jejich blogy, ale jak jste si asi všimli, nechodím ani sem...poslední dobou nemám moc času, moc nálady a hlavně inspirace, navíc jsme teď byli se školou na kolech(možná přidám i fotky)...každopádně o prázdninách jsem zpět:)...co říkáte na desing? Díky moc Vaše MacS