3. V bouři i v lásce

23. března 2008 v 13:59 | MacS |  RLNT
Tak další povídka po dlouhé době..snad už bude i svatba:)

V křoví se ozvalo hlasité PRÁSK!, poté se chvíli nic nedělo. A pak najednou. Zpoza keře začali vylézat tmavé postavy. V ulici nikdo nebyl a tak se celý průvod čítající sedm lidí postavil na chodník a začal se rozhlížet. Nebylo vůbec vidět.
"Takže...ví někdo kde jsme?" Ozval se ženský hlas patřící malé tmavovlásce Ardromedě, stojící po boku svého mudlovského manžela Teda.
"Samozřejmě, že víme!" Řekli uniso postavy držící se za ruku "jen pár ulic od kaple." Pokračoval teď už jen hlas Remuse Lupina. Pokýval na svoji snoubenku a brzo už i manželku Nymfadoru Tonksovou.
"Tak jdeme jdeme, musim pak ještě do práce." Popoháněl všechny hrubý mužský hlas patřící Pošukovi Moodymu. "To je pravda já taky." Připojil se k němu Arthur Weasley. "Ty musíš ještě do práce?" Další žena. Tentokrát Arturova manželka Molly Weasleyová.
Došli na kraj osvětlené ulice. Remus ve svěm nejlepším obleku, Dora v bílých šatech pod kolena se slunečnicí v ruce, Tonksovi a Weaslovi ve slavnostním a nakonec i Moody ve svém obvyklém plášti s holí.
"Pane Remusi Johne Lupine berete si zde přítomnou slečnu Nymfadoru Annu Tonksovou za právoplatnou manželku a budete s ní v dobrém zlém, nemoci i smrti?"
"Ano."
Stisknul ji ruku.
"Slečno Nymfadoro Anno Tonksová berete si zde přítomného pana Remuse Johna Lupina za právoplatného manžela a budete s ním v dobrém, zlém, nemoci i smrti?"
Podívala se na Remuse a usmála se.
"Ano."
"Tímto vás prohlašuji za muže a ženu. Můžete políbit nevěstu."
Nemohla uvěřit, že se to opravdu stalo. Ale teď když s nim ležela v JEJICH posteli a on ji hladil po vlasech a držel v náruči konečně ji došlo, že je to realita. Sen, který se jí splnil, když už v něj nevěřila.
Tma ji pomalu obklopila a ona usla.
Omlouvám se, že je to tak krátké, ale jsem ráda, že jsem napsala alespoň něco:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 svata.sanders svata.sanders | 25. března 2008 v 16:40 | Reagovat

je to nádhera .fakt to nemá chybu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama