2.V buři i v lásce

7. března 2008 v 19:28 | MacS |  RLNT
Tak tady máte další povídku...:-)

for svatka: já jsem taky brečela jak malá a přišlo mi to ještě víc líto, když jsem si přečetla nějáký starší rozhovor s Rowlingovou, kde řikala, že jednu postavu osvobodila, ale dvě naopak nechala zemřít.
Čas běžel rychle. Tonksová se přestěhovala k Lupinovi a Řád do Doupěte. Na Grimauldově náměstí už nebylo bezpečno a navíc ho teď hlídali Smrtijedi. Porady se konali u Moly v kuchyni, kam se najednou natěsnali Weasleovi,Pošuk Moody, Kingsley Pastorek, Nymfadora, Remus, Hestie Jonesová, Dedálus Kopál, Hagrid, Bill s Fleur, Fred s Georgem a Munhghus. Ten taky přišel na geniální způsob jak přepravit Harryho sem.
Hermiona, Ron, Fred, George, Fleur a Munhghus se napijí mnoholíčného lektvaru s Harryho vlasy, poletí každý s jedním zkušeným kouzelníkem na testrálech a na košťatech do domů chráněných Řádem a odtamtud se s pomocí přenášedla dostanou k Weasleovým. Plán byl jednoduchý, ale aby uspěl musely se na ministerstvo vypustit falešné zprávy o dni odletu.
Po jedné takové dlouhé poradě kdy přišli Lupin s Tonksovou na smrt unavení domů se Remus rozhodl. Požádá ji o ruku. Když si pak celý strhaní lehali do postele, nenápadně vytáhl z pláště malou krabičku, potaženou tmavě modrým sametem.
"Vezměš si mě?" Aniž o tom věděla, Doře vstoupili do očí slzy. "Já...Ano..jistě..já..miluju tě!"
Naklonil se k ní a pomalu a jemně ji políbil. V tu chvíli jako by se zastavil čas, válka neexistovala a ten moment trval na věky, ale všechno jednou končí.
"Co tvoji rodiče? Asi nebudou moc nadšení z toho, že si chceš vzít vlkodlaka."
"Oni to zvládnou, ale měli bychom jim to říct. Co třeba zítra?"
"Víš, říkal jsem si, že by to neměla být nějaká velká svata, přeci jen…"
"Já vím. Jsi vlkodlak a uděláš ze mě vyvržence společnosti, ale mě to nevadí Remusi, opravdu ne. Já tě totiž miluju! A stačí mi svatba třeba jen se svědky."
"Taky tě miluju."
Znovu jí políbil. Tentokrát však mnohem vášnivěji. Pomalu ji pokládal zpátky na postel.
Ráno když se oba probudili, byl Remus velice nervózní. A ikdyž ho Nymfa uklidňovala, že to nic nebude, že její matku už zná, přeci jen na sebe vylil hrníček s čajem a skoro se opařil. Šel se znovu převléct, aby mohli vyrazit.
U rodičů Tonkové se oba docela zapotili, přestože Ardromeda už Remuse znala, její manžel nebyl k vlkodlakům ani jeho věku moc sdílný, ale svatbu svolili. Dohodli se dokonce i na termínu. Týden před tím, než budou Harryho převážet v nějaké malé londýnské kapli.
Omlouvám se, že je to tak krátké, ale příště se můžete těšit na svatbu.:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Susan Susan | Web | 8. března 2008 v 16:51 | Reagovat

páni, dobrý :-) povedlo se :-)

2 svata.sanders svata.sanders | 10. března 2008 v 16:12 | Reagovat

je to skvělý :D

ale je faktis škoda toho jak to skončilo v knize :(

3 svata.sanders svata.sanders | 10. března 2008 v 16:13 | Reagovat

ehm a nespřátelíš ?

4 MacS MacS | Web | 10. března 2008 v 17:36 | Reagovat

For Susan:děkuju moc:-)

for svatka.sanders: Jo moc ráda, ale nemam tvoji adresu a taky děkuju:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama