1.V bouři i v lásce

4. března 2008 v 15:51 | MacS |  RLNT
Moje první povídka o Harrym Potterovi, ale jeho v ní nečekejte...možná jen nějákou zmínku, protože tohle je jen RLNT:-) Je to z pohledu Lupina, ale občas se to střídá..teda skoro pořád..


Remus složil hlavu do dlaní. To nemůže být pravda. Brumbál je mrtvý. "Jak? Co se stalo Harry?" uslyšel hlas Tonksové a zároveň ucítil něčí ruku na rameni. "Zabil ho Snape. Byl jsem tam. Viděl jsem to." Zvedl a jeho oči zabloudili k Harrymu se slzami v očích. Byl Brumbálovi blízký. Zvlášť v poslední době a věděl něco co nikdo jiný v Brumbálově okolí.
Dveře ošetřovny se otevřeli a dovnitř vběhla Molly Weasleyová s Arturem. Lupin rychle vstal, aby jim uvolnil místo. "Proboha Bille! Co se mu stalo? Jak je na tom?" Vzala od madame Pomfreyové mast a začala mu rány od Šedohřbeta natírat sama. "Já..vždyť měl před svatbou. Co se teď..." "Myssslíte, že ssi ho užž nebudu chtít vzzzít? Kdyžž ho pokousal vlkodlak, tak to sse tedy mylíte! Já Billa miluju a on mě. Na náss je nějáký vlkodlak krátký!" Ozvala se Fleur. Vzala od šokované Molly mastičku, chladně se na ní usmála a začala rány natírat sama.
Ani nepostřehl, jak se to stalo, ale najednou se Fleur s Molly objímali. "Tak vidíš. Je vlkodlak, ale taky si ho chce vzít" Ozval se za ním naštvaný a smutný hlas. Nemusel se otáčet, aby poznal, že za ním stála Nymphadora. "Tohle je ale něco jiného. Z Billa nebude úplný vlkodlak. Je jen.." Chytila ho za hábit. "Mě je to ale taky jedno. Už jsem ti to milionkrát řikala." " A já jsem ti řikal, že jsem na tebe moc starý, moc chudý a hlavně moc nebezpečný..." "To je směšné jak tomu přistupuješ Remusi. Řikám to už od začátku." "Co je na tom směšného? Tonksová si zaslouží někoho mladého a celého." "Ale nikdo nemusí být celý napořád." Ozval se hlas Artura. Remus se na chvíli zadíval Doře do očí, která jen mírně kývla a pak se od ní odvrátil.
V tu chvíli vešla dovnitř profesorka MacGonagallová. "Je to pravda? Je Brumbál opravdu..." Přejela všechny pohledem a když němě pokývali hlavou mírně zavrávorala. "To není možné." "Bohužel Minervo." Přerušil ji Lupin. MacGonagallová chvíli nehnutě hleděla z okna, jako by něco zahlédla, pak se ale probrala a řekla "Pottře pojďte se mnou. Potřebuji s vámi mluvit."
To si Lupin s Tonksovou a Hermionou vysvětlili po svém a odcházeli, zanechávající Weasleovy nad Billem.
Na chodbě se rozdělili a Hermiona si šla lehnout do nebelvírské ložnice.
Když odešla chytil Remus Nymfu za ruku, chvíli ji pozoroval a pak se zeptal. "Nebude ti to vadit? Přeci jenom musím každý úplněk pryč." Tonksové se v očích zaleskli slzy, ale nic neřekla. Jen se na něj dívala. A pak, když už nic nečekal se k němu naklonila a jamně položila své rty na ty jeho. Vlastně trochu čekala, že se uhne, ale on udělal opak. Znovu se k ní naklonil a vtiskl ji stejně jemný, ale mnohem delší a vášnivější polibek. Její ruce se ovinuly kolem jeho krku, on ji položil ruce na pas a přitáhl si ji k sobě ještě blíž.
Ráno když se probudili vedle sebe, nemohli být šťastnější.
Ještě je však čekal pohřeb. Oba si vzali své černé hábity. Tonksová se přes noc vlasy přeměnily zpět na její oblíbenou zvýkačkově růžovou barvu a ruku v ruce vyrazili k jezeru.
Když Hagrid nesl uličkou Brumbálovo tělo, Remus se naklonil k Nymfadoře a zašeptal. "Tohle je ten nejlepší a nejhorší den v mém životě." Tonksová se jen přes slzy, které ji stékaly po tvářích, krátce usmála a pevně mu stiskla ruku. Ke konci mu položila hlavu na rameno a zašeptala. "Miluju tě" "Já tebe taky."
Tak a konec....1. části asi...no nevim jestli napíšu pokračování. Tak zatim papa. A komu se nelíbí Harry Potter tak se moc omlouvám, ale tohle mě prostě chytlo:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 melonka melonka | Web | 4. března 2008 v 16:20 | Reagovat

mno na to, že jsem Harryho Pottera měla docela ráda.... podotkunu, že teĎ už ani ne ..... tak je to moc suprově napsaný

2 MacS MacS | Web | 4. března 2008 v 16:37 | Reagovat

No já popravdě Harryho jako postavu taky nemusim, ale RLNT to úplně zbožňuju..jen kdyby nedopadli tak jak dopadli:-(

3 MacS MacS | Web | 4. března 2008 v 16:37 | Reagovat

Jo a děkuju moc:-)

4 svatka svatka | 6. března 2008 v 15:40 | Reagovat

já mam taky nejradší RLNT,a když jsem četla jak dopadli tak sem se u toho rozbulela :)

ta povídka je fakt bestovní

5 Susan Susan | Web | 6. března 2008 v 17:52 | Reagovat

povídka je mocinky kráásná, vážně se ti povedla :) ale chtělo by to další :))) jako povídku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama