Listopad 2007

Dopis od Sary

25. listopadu 2007 v 19:34 | MacS
Sara's Goodbye Letter to Grissom:

"Gil,

You know I love you. I feel I've loved you forever.
Lately I haven't been feeling very well. Truth be told, I'm tired.
Out in the desert, under that car that night, I realised something and I haven't been able to shake it.
Since my father died, I spent almost my entire life with ghosts. We've been like close friends and out there in the desert, it occured to me, that it was time for me to bury them. I can't do that here.
I'm so sorry.
No matter how hard I try to fight it off, I'm left with a feeling that, I have to go. I have no idea where I'm going, but I know I have to do this. If I don't, I'm afraid I'll self-destruct, and worse, you'll be there to see it happen.
Be safe.
Know that I tried very hard to stay. Know that you are my one and only. I will miss you with every beat of my heart. Our life together was the only home I've ever really had. I wouldn't trade it for anything.
I love you...I always will.
Goodbye."
A tady je překlad
"Gile,
Víš, že tě miluji. A cítím, že jsem tě vždy milovala.
V posledních dnech jsem se necítila příliš dobře. Popravdě řečeno, jsem unavená.
Tu noc v poušti, kdy jsem byla uvězněna pod autem, jsem si něco uvědomila a nebyla jsem schopna to ze sebe setřást.
Od té doby, co mi zemřel otec, jsem velmi dlouho žila s duchy. Byli jsme jako nejbližší přátelé a tam venku, v poušti, mi došlo, že nastal čas vzepřít se jim. Ale to nedokážu tady…
Velmi mě to mrzí.
Nezáleží na tom, jak jsem se s tím snažila bojovat, odcházím s pocitem, že odejít musím. Netuším, kam půjdu, ale vím, že to musím udělat. Jestliže to neudělám, obávám se, že se zničím a co je horší, ty bys tu byl a viděl mě.
Opatruj se.
Vím, že jsem se snažila zůstat. Také vím, že ty jsi pro mě ten jediný a pravý. Budeš mi chybět s každým úderem mého srdce. Náš společný život byl jediným domovem, kterým jsem kdy měla. Nevyměnila bych jej za nic na světě.
Miluji tě… a vždy budu.
Sbohem"
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://adarbo2.bbmedia.cz/please/showit/748/1/1/6/?typkodu=js&_idplan=24292"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Pusa z Goodbye and Goodluck...

25. listopadu 2007 v 19:27 | MacS
Třeba nebude poslední.....Behind The Scene-Shooting Stars

25. listopadu 2007 v 19:12 | MacS
Tak a další:-)

Behind The Scene-Bodies in Motions

25. listopadu 2007 v 17:26 | MacS
Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, ale něják jsem neměla čas a navíc byl rodičák....:-)

Behind The Scene-Grave Danger

19. listopadu 2007 v 16:06
Tak a další povídka:-)


Sara odešla..

16. listopadu 2007 v 7:09 | MacS
Nevím kam.....prostě napsala dopis Gilovi, dala mu pusu a šla....víc se dozvíte na www.grissomsararomance.com (anglicky)...nějáká videa vám sem dám snad ještě dneska...

Behind The Scene-Commited

13. listopadu 2007 v 14:47 | MacS
Tak je tady první povídka...snad se bude líbit....

Od Anyssska za spřátelení

13. listopadu 2007 v 13:37 | MacS
pro MacS
Moc moc se omlouvám, že jsem to nezveřejnila dřív a doufám, že se na mě moc nezlobíš...

Povídky...:-)

12. listopadu 2007 v 16:11 | MacS
Tak jsem se rozhodla , že budu psát nové povídky....nechala jsem se trochu ispirovat na fanfiction.net(tak dobře trochu víc...)....začnu dílem Commited, protože většina lidí tvrdí, že vztah Sary a Gila začal právě tam..mno a pak budu pokračovat na další díly....no ještě uvidim, každopádně vám sem zítra dám první kapitolku:-)

Promo Goodbye and Goodluck

12. listopadu 2007 v 15:51 | MacS
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/86pxIrhjyW4&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/86pxIrhjyW4&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
Vidíte to co já?????